Kontakt

Kontakt2023-08-26T07:39:32+00:00

Kontaktné údaje

Peter Benčič
Founder & Web designer

Faktúračné údaje: 

WEB EMPIRE s.r.o.
Nám. Kossútha 3087, Tržnica č. d. 131
Komárno
IČO: 53467230
DIČ: 2121384749

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť WEB EMPIRE, s.r.o., IČO: 53467230. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

Často kladené otázky

Rôzni zákazníci majú často rovnaké otázky. Možno to sú odpovede, ktoré práve hľadáte.

Koľko stojí webová stránka?2023-08-01T19:43:49+00:00

Všeobecná odpoveď je: „Koľko stojí dom alebo auto?“ Závisí to od typu, však? :))

Závisí to od veľkosti projektu. Jednoduchá prezentačná stránka začína na 650 € a napr. Máte to za 7-10 dní. Pokiaľ ale zákazník chce viac pod stránok, funkcionality alebo administračného rozhrania, aby mohol na svoj web pridávať veci sám, cena je samozrejme vyššia.

Niektorí zákazníci nepoznajú rozdiel medzi názvom domény, hostiteľom, CMS alebo databázou. A to je v poriadku, pretože klient podniká v inej oblasti a je tam expertom. Preto sme tu, aby sme zákazníkovi všetko vysvetlili a potom vytvorili potrebné webové stránky na základe ich potrieb.

Na našom webe máme aj informatívny cenník, aby si zákazník mohol pozrieť, o akých cenách hovoríme. Najobľúbenejším balíkom je balík ONLINE IDENTITA, ktoré môžete mať za 990€. Zahŕňa už niekoľko polstránok, ktoré si zákazník môže sám spravovať alebo pridať nové. Ako bonus pridáme aj 100€-vú reklama buď na Google alebo na Facebook, súvisí od toho, kde vieme viac zacieliť Vašich zákazníkov.

V cene je zahrnuté aj nahranie webu na hosting.

Všimol som si, že ste z Komárna. Ja nie. Toto je problém?2021-05-25T10:29:21+00:00

Žijeme v dobe moderných technológií. Pravdepodobne ste nás kontaktovali telefonicky alebo e-mailom. Osobné spojenie je skvelé, ale vytvorenie webovej stránky je niekedy zbytočný luxus. Keby sme išli k nám alebo k vám, brali by sme to iba od času projektu.

A pretože chceme, aby sa zákazník dostal na svoju webovú stránku čo najskôr, uprednostňujeme online komunikáciu. Video hovory, kde môžete tiež krásne predstaviť rôzne obrázky a prezentácie súvisiace s projektom. Keby klient nemal projektor na osobnom stretnutí, všetci by sme zápasili za notebookom. Účinnosť je pre nás veľmi dôležitá. (Napriek tomu osobnú stretávku tiež uprednostňujeme aspoň 1 krát.)

Treba platiť zálohu? Prečo?2021-05-25T10:32:10+00:00

Áno, zvyčajne 50% projektu predstavuje záloha. Pri väčších projektoch je samozrejme výška iná. Čo môžete priemerne rátať, je záloha vo výške 200 EUR.

Záloha plní 2 úlohy:

1. Chráni obe strany, nás aj vás. Keď pracujeme na projekte, sú potrebné aj technické a aj personálne kapacity. Vytvorenie webovej stránky nie je otázkou dňa ani týždňa. Sme si vedomí, že obchodná situácia sa môže zo dňa na deň meniť, takže existuje situácia kde od projektu bude treba upustiť. Z našej strany je však všetko v poriadku. Pre tieto prípady sa používa záloha.

Záloha vám zaplatí zložením záväzku z našej strany, pretože vidíme, že zákazník skutočne chce naše služby, a obracia sa na nás zodpovedne a spravodlivo, takže za svoje peniaze musíte dostať to najlepšie.

2. Vytvorenie webovej stránky si často vyžaduje ďalšie náklady. Napríklad. Zákazník chce na svojom webe fotografie, ktoré našiel na internete. To sa dá dosiahnuť iba získaním súhlasu autora fotografie alebo najčastejšie zakúpením licencie k fotografii. Na rôznych portáloch, kde sa fotografie predávajú, sa ceny pohybujú okolo 10 € za fotografiu. Preto, aby sme nemuseli čakať na finančné prostriedky od zákazníka, môžeme čiastočne čerpať zo zálohy. Klient môže pohodlne zaplatiť ďalšie náklady v primeranom čase, kým môžeme pokračovať v práci na projekte.

Kedy bude web hotový?2021-05-25T10:39:06+00:00

Z vlastnej skúsenosti vieme, že vytvorenie webovej stránky zvyčajne trvá 30 dní. Závisí to samozrejme aj od rozsahu projektu. Jednoduchá prezentačná stránka sa dá vytvoriť za týždeň. Zatiaľ čo skvelá webová aplikácia môže ľahko trvať mesiace.

Na určenie odhadovaného času, je potrebná osobná konzultácia.

V čom je vlastná webová stránka lepšia ako tie bezplatné?2021-05-25T10:54:08+00:00

Webové stránky, ktoré si používateľ zostavuje doma, sú obmedzené dizajnom a funkčnosťou. Spočiatku to nemusí byť dôležité, ale neskôr príde čas, keď chcete pridať funkciu, ktorá je špecifická pre vaše potreby, a potom môže nastať problém. Voľne dostupné generátory webových stránok sú zvyčajne uzavreté a môžete si vybrať iba z existujúcich funkcií.

Vytváranie vlastných webových stránok nemá prakticky žiadne obmedzenia. Potrebujete na svojom webe špeciálne funkcie? Stačí len vytvárať a realizovať. Preto je výhodné spočiatku investovať viac do webových stránok, pretože sa to časom určite vypláca.

Pôsobí podľa Vás dôveryhodne firma, ktorá má založenú web stránku na bezplatnom serveri? Ani podľa nás…
Prečo potrebujem web stránku?2021-05-25T10:54:17+00:00

Ľudia vyhľadávajú informácie na internete. Jednoduchým spôsobom, ako stratiť zákazníka, je keď počuje o vás niekde, ale nenájdeme vás na internete a teraz nejde o to, aby sme vytvorili web, ale o vzhľad vhodný pre spoločnosť. Čo ak zákazník potrebuje viac informácií? Čo ak chce vedieť adresu firmy? Alebo chce Vám zavolať?

Áno, na internete existujú rôzne zoznamy s podobnými informáciami. Kto však bude venovať pozornosť ich aktuálnosti? Tieto informácie môžete ovládať na svojom vlastnom webe a potenciálny kupujúci bude mať navyše väčšiu dôveru v informácie na vašom webe, a nie na rôznych pochybných portáloch.

Kde nás nájdete?

Komárno, Dajmanichová ul. „Nová pošta v Komárne“.

Parkovisko je zvyčajne k dispozícii napravo za budovou. Parkovanie v okolí budovy je bezplatné.

Ostali Vám ešte otázky? Zavolajte nám

+421 915 313 550

Go to Top